שאלות נפוצות

1. האם ישנה אפשרות להירשם בדרך כלשהיא למאגר הנסקרים שלכם?

ההרשמה מתבצעת דרך הקישור המופיע כאן

2. האם מגיעים לקבוצות המיקוד שלכם גם נשים?

בהחלט. מרקם האנשים שנסקרים ב'סקר כהלכה' בנוי כל פעם לפי הצורך, אם זה גברים או נשים ולפי מגזרים או משתנים שונים, כל מחקר לפי הצורך המתבקש.

3. ע"פ מה אתם בוחרים את הנסקרים שלכם?

ב'סקר כהלכה' קיימים מודלים שונים שנבנו במיוחד עבור מחקר המגזר החרדי ולפיו מזומנים הנסקרים השונים.

4. איך אתם מאמתים את זהות הנסקר/ת ולאיזה מגזר הוא שייך?

השאלון ב'סקר כהלכה' בנוי בצורה כזו שע"פ שאלות מסוימות אנו יודעים אם העונה לסקר הינו דובר אמת והאם אכן נוכל להשתמש בתשובותיו.

5. איך נרשמים לקבלת הסקר?

לצורך חברות במאגר, את/ה נדרש/ת להיכנס לקישור “הצטרף עכשיו” שם תתבקש למלא פרטים אישיים ולציין בין השאר את שמך המלא בעברית, כתובתך ופרטים שונים אודותיך. נתונים אלודרושים על מנת שנוכל לשלוח אליך שאלונים מתאימים וכן על מנת שנוכל לשלוח אליך את תווי השי לאחר הזמנתם.

6. האם אני יכול להירשם במספר חשבונות במקביל?

לא! רישום של אותו חבר במאגר במספר חשבונות במקביל אסור על פי התקנון. כל חבר במאגר שירשם במספר חשבונות יפסל וחשבונותיו יחסמו.

7. מה יוצא לי מזה?

עבור כל אחד מהשאלונים שתבצעו תקבלו מספר מסוים של נקודות שיופיע בתחילתו ובסופו של מספר הנקודות שתקבלו משתנה בין סקר לסקר ותלוי בדר”כ באורכו של הסקר – ככל שהסקר יהיה ארוך יותר – כך תקבלו עליו יותר נקודות. תוכלו לעקוב אחר תהליך צבירת הנקודות באתר כל סקר. זה. הנקודות שתקבלו בכל סקר נצברות עבורכם ותמורתן תוכלו לקבל תווי שי.

8. איך אוכל לדעת כמה נקודות צברתי?

בשביל לדעת כמה נקודות צברת עד כה, נשמח שתשלח אלינו בקשה במייל ונשתדל לענות לך במהירות האפשרית! (בקרוב תוכל לבדוק זאת בעצמך בעמוד האישי שלך דרכו תיכנס עם שם משתמש וסיסמא)

9. כיצד אני יכול לקבל את תווי השי?

לאחר צבירת 500 נקודות, אנו נפנה אליך לאמת פרטים ונשלח אליך בדואר את תווי השי

10. כל כמה זמן יש סקר?

תדירות הסקרים משתנה. יש תקופות בהן יהיו יותר סקרים ובתקופות אחרות יהיו פחות סקרים. חשוב לומר שכיון שב'סקר כהלכה' פועלים במקצועיות ולפי מודלים מיוחדים, לא כולם מוזמנים לכל הסקרים אלא לפי הצורך במחקר מגזר מסוים וכדו', ולכן יתכן מצב שחברים שלכם יקבלו סקר ואתם לא. חשוב לזכור שגם בתקופות שבהן יש מעט סקרים, עדיין חברותכם במאגר אינה עולה כסף ולא מצריכה מכם מאמץ מיוחד ולכן כדאי להישאר חברים במאגר. כמו כן, ככל שיעבור הזמן הצפי הוא כי תדירות הסקרים תלך ותעלה מפני שתחום הסקרים באינטרנט תופס תאוצה בישראל ככל שהזמן עובר.

11. מהו מבצע 'חבר מביא חבר'?

כל חבר נוסף שיירשם למאגר המשיבים בהמלצתך יזכה את חשבונך ב-30 נקודות נוספות!